Promocje

Zapraszam do odwiedzania naszej strony, ze względu na częste, czasami krótkotrwałe promocje, z których warto skorzystać.

Aktualnie, do końca listopada 2018 roku, każdy kto jest zainteresowany naszymi usługami, a nie ma możliwości skorzystania z poniższej oferty stałej, może skorzystać ze zniżki wynoszącej 3% na każde zlecenie.

Zapraszam, póki terminy jeszcze nie gonią i zlecenia mogą być realizowane w trybie normalnym, bez pośpiechu i obustronnego stresu.

 

Oferta stała daje możliwość obniżenia kosztu usługi o 5%:

  • W GRUPIE TANIEJ - jeśli kolega lub koleżanka potrzebują podobnej pomocy (może być zupełnie inny zakres tematyczny) możecie zgłosić się razem. Każda z zainteresowanych osób powinna napisać do mnie osobnego maila z zamówieniem podając w nim adres mailowy koleżanki lub kolegi.
  • Z POLECENIA - jeśli kolega lub koleżanka korzystali już kiedyś z naszych usług. Z promocji można skorzystać po podaniu w zamówieniu numeru zlecenia tej osoby.
  • STAŁY KLIENT - stawka promocyjna obowiązuje również dla Klientów, którzy już kiedyś korzystali z naszych usług. Z promocji można skorzystać po podaniu w zamówieniu numeru poprzedniego zlecenia i adresu e-mail, z którego wówczas korzystano.
Script logo